Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English


'Şirin küçük Ege kasabası' diye bir tabir vardır ya hani; insanlara huzur veren, sessiz sakin küçük bir kasaba, işte onu Urla' ya adım atar atmaz anlarsınız. Mis gibi limon kokuları, dalga sesi, rüzgar uğultusu ve yaprak hışırtısıyla kendine özgü bir dinginliğe sahiptir buralar, insanı eski türk filmi atmosferine sokar.
 
İzmir- Çeşme yolu üzerinde, İzmir' e 35 km. mesafede her köşesi tarihi eser barındıran henüz keşfedilmemiş bir cennettir Urla. Tarihi Helenistik - Roma devrine kadar dayanır dünyanın bilinen en eski limanı ve en eski zeytinyağı fabrikası da bu şirin ilçemizdedir. Helenistik - Roma dönemine ait villaların duvarları ve deniz içindeki temellerinin gözlenebilmesi, bir tarihe misafirlik etmesi bir yana dursun; denizi, güneşi havası suyu ile apayrı güzel lüks banliyö gibi sevimli bir ilçedir Urla. Son yıllarda ardı ardına lüks site projelerinin hayat bulduğu, eski komutanlardan ünlülere kadar bir çok kişinin ev aldığı tatilde kafamı dinleyeyim diyenler için, kalabalıklaşan kirlenen tatil yerlerinden bıkmış insanlar için ideal bir tatil mekanı.
 
Villaları ile ünlü beldemizdeki villa tiplerine buyrun bir göz atın. Gidip görün, buram buram deniz koklamak için TIKLAYIN.

 
Naz Cidetli

Dünyadaki en büyük ikinci asma köprüyle İstanbul-İzmir 3.5 saat

İstanbul-İzmir arasını 3.5 saate indirecek proje kapsamında 20 ayda yedi adet şantiye kurulacak, 10 bin kişi doğrudan, 50 bin kişi dolaylı olarak istihdam edilecek. Proje kapsamında, İzmit Körfezi'nin altı dakikada geçilmesini sağlayacak olan köprü, Japonya'daki Akashi Kaikyo Köprüsü'nden sonra dünyanın en uzun açıklıklı ikinci asma köprüsü olacak. ...

Bornova'ya 2011'de 25 milyonluk yatırım yapılacak.

Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri olan İzmir'in Bornova ilçesi belediyesinde 2011 yılı için yatırımlara büyük ağırlık veren bir bütçe hazırladı. Bornova Belediye Meclisi, 2011 yılı bütçesini 125 milyon TL olarak kabul etti. Oy birliği ile kabul edilen bütçeye göre gelecek yıl ilçede 25 milyon TL'lik yatırım yapılacak. Bornova Belediye...
erotik
Live İzmir