Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

1957 yılında İzmir'in Selçuk İlçesi'nde doğan Tire Kaymakamı Hüseyin ERGİ, ilk ve orta öğrenimini İzmir'in Selçuk ilçesinde tamamladıktan sonra 1982 yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu.
Aynı yıl İzmir Valiliği'nde kaymakam adayı olarak göreve başlayan ERGİ, 1984 yılında ilk olarak Bilecik'in Gölpazarı Kaymakamlığı görevine getirildi. Daha sonra sırasıyla Bingöl'ün Solhan ilçesi, Erzurum'un Aşkale ilçesi, Muğla'nın Datça ilçesi, Çanakkale'nin Bayramiç ilçesi Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.
Tire Kaymakamlığı görevine atanan Hüseyin ERGİ, son olarak Nevşehir Vali Yardımcılığı görevini yürütüyordu. İngilizce bilen Tire Kaymakamı Hüseyin ERGİ, evli ve 2 çocuk babası.

 

İletişim Formu

Hüseyin ERGİ

1957 yılında İzmir'in Selçuk İlçesi'nde doğan Tire Kaymakamı Hüseyin ERGİ, ilk ve orta öğrenimini İzmir'in Selçuk ilçesinde tamamladıktan sonra 1982 yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl İzmir Valiliği'nde kaymakam adayı olarak...

Mehmet Usta

1963 yılında Mersin'in Davultepe Köyünde doğdu. İlkokulu köyünde okudu, Ortaokulu ve Liseyi Mersinde bitirdi. 1982 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1987 yılında mezun oldu. 1988 yılında Hatay Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği...
erotik
Live İzmir