Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

1966 yılında Erzincan' ın Üzümlü ilçesinde dünyaya geldi, ilk, orta ve lise eğitimini burada yaptıktan sonra lisans ve yüksek lisans eğitimlerini İstanbul Üniversitesi'nde tamamladı.
Mezuniyetinden sonra ilçemizden önce Altınyayla / Burdur, Ahırlı / Konya, Erzurum (Vali Yardımcılığı), Hafik / Sivas, Bahçe / Osmaniye, Ula / Muğla, Suluova / Amasya ilçeleri kaymakamlık görevlerinde bulundu.
18.08.2010 tarihinde İzmir İli Narlıdere İlçesi Kaymakamlığı görevine başlayan Osman Aslan CANBABA evli ve üç çocuk babasıdır.
 

İletişim Formu

O. Aslan CANBABA

1966 yılında Erzincan' ın Üzümlü ilçesinde dünyaya geldi, ilk, orta ve lise eğitimini burada yaptıktan sonra lisans ve yüksek lisans eğitimlerini İstanbul Üniversitesi'nde tamamladı. Mezuniyetinden sonra ilçemizden önce Altınyayla / Burdur, Ahırlı / Konya, Erzurum (Vali...

Narlıdere Kaymakamı Osman Aslan CANBABA

Narlıdere İlçe Kaymakamı Osman Aslan CANBABA, 1966 yılında Erzincan' ın Üzümlü ilçesinde dünyaya geldi, ilk, orta ve lise eğitimini burada yaptıktan sonra lisans ve yüksek lisans eğitimlerini İstanbul Üniversitesi'nde tamamladı. Mezuniyetinden sonra ilçemizden önce...
erotik
Live İzmir