Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

1959 yılında Menemen’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Menemen’de tamamladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Başkan ŞAHİN, 1999 yılına kadar Benzin İstasyonu işletmeciliği yaptı..  İlçe siyaseti içerisinde yer aldı. CHP’de İlçe Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla sürdürdü. 18 Nisan 1999 seçimlerinde CHP Belediye Başkan Adayı olarak katılan Başkan ŞAHİN; onurlu geçmişi, demokrat kimliği, bitmek bilmeyen enerjisiyle hiçbir siyasi parti ayrımı gözetmeden halkımızın gür sesi, insan hak ve özgürlüklerinin savunucusu oldu. Belediyenin zor koşullarına rağmen, çağdaş bir Menemen yaratmak için gece-gündüz demeden çalıştı.
Daha çok çalışmak, daha büyük projelere imza atmak adına yeniden aday olduğu 2004 yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçildi. Doğup, büyüdüğü Menemen’e hizmeti kendisine ilke edinen Başkan ŞAHİN, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde yeniden adaylığını koyduğu seçimlerde Menemen halkının kendisine duyduğu güven ve teveccüh ile 3.kez Belediye Başkanlığı görevine seçildi. Menemen için geliştirdiği projelerini tek tek yaşama geçirirken her zaman yanında olan kendisine destek veren Menemen halkından aldığı güçle yoluna devam eden Başkan ŞAHİN A’dan-Z’ye ilçenin sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimi için çalışıyor; “çalışmaktan yorulmayacağız “ diyor.
 

İletişim Formu

Tahir ŞAHİN

1959 yılında Menemen'de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Menemen'de tamamladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Başkan ŞAHİN, 1999 yılına kadar Benzin İstasyonu işletmeciliği yaptı.. İlçe siyaseti içerisinde yer aldı. CHP'de İlçe Başkan Yardımcılığı görevini...
erotik
Live İzmir