Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

1965 doğumlu Ö.Mustafa İNCE ilk ve orta öğrenimini Güzelbahçe’de, lise öğrenimini Karataş Lisesi’nde tamamladı.EGE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAAT FAKÜLTESİ’nden 1987 yılında mezun oldu. Bu üniversitenin Peyzaj Mimarlığı bölümünde de eğitim alarak PEYZAJ MİMARI olarak iş hayatına atıldı.Askerlik görevini Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) tamamladı.Ö.Mustafa İNCE 2002-2007 yılları arasında İzmir Ziraat Odası’nda ikinci başkan olarak yönetimde bulundu.
1991 yılından bu yana CHP Güzelbahçe İlçe Örgütü üyeliği, 1999 Yerel seçimlerinde Belediye Meclisi üyeliği aday adaylığı, 2004 yerel seçimlerinde Güzelbahçe Belediye Meclisi üyeliğine ikinci sıradan seçildi.Geçtiğimiz dönemlerde Güzelbahçe Belediye Spor Kulübü Başkanlığı yapmış olup, GÜLDER, Atatürkçü Düşünce Derneği, Ziraat Mühendisleri Odası ve Ziraat Odası’na üye olan Ö. Mustafa İNCE evli olup biri kız biri erkek 2 evlat babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Güzelbahçe’mizin köklü bir ailenin ferdi olup halen Yaka Mahallesi Güzelbahçe/İZMİR adresinde ikamet etmektedir.

İletişim Formu

Özdem Mustafa İNCE

1965 doğumlu Ö.Mustafa İNCE ilk ve orta öğrenimini Güzelbahçe'de, lise öğrenimini Karataş Lisesi'nde tamamladı.EGE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAAT FAKÜLTESİ'nden 1987 yılında mezun oldu. Bu üniversitenin Peyzaj Mimarlığı bölümünde de eğitim alarak PEYZAJ MİMARI olarak iş...
erotik
Live İzmir