Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Başkanın Özgeçmişi
Levent Piriştina, 20 Haziran 1978'de İzmir'de doğdu. İlk ve ortaokulu İzmir 'de tamamladıktan sonra, İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi İdare Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu.
 
Vatani görevi sonrasında gıda sektöründe depolama, ihracat ve ithalat alanında çalışan Piriştina, organizasyon ve hizmet sektörüyle İzmir'deki ticari faaliyetlerini devam ettirdi.
 
Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD), Kültürpark Tenis Kulübü (KTK) yönetim kurullarında görev yapan Piriştina, bir kız çocuğu babası ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. Levent Piriştina 30 Mayıs 2014'te Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği'nin (SODEM) yönetim kuruluna seçilmiştir.
 
Son genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'nden milletvekili adayı da olan Piriştina, 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerin ardından CHP'den Buca Belediye Başkanlığı'na seçildi.

İletişim Formu

Ercan TATI

1962 Buca doğumlu Buca Ticaret Lisesi mezunu olan Ercan TATI üniversite öğrenimine 1991 yılında İşletme Fakültesi İşletme Bölümü'nde başladı. 1994 yılında kendi isteğiyle okuldan ayrılan TATI, çıkan aftan yararlanarak öğrenim hayatına kaldığı yerden devam...

Levent PİRİŞTİNA

Başkanın Özgeçmişi Levent Piriştina, 20 Haziran 1978'de İzmir'de doğdu. İlk ve ortaokulu İzmir 'de tamamladıktan sonra, İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi İdare Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Vatani görevi sonrasında...
erotik
Live İzmir