Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

1951 yılında Manisa’da doğmuştur. Yakup Kadri, Fevzi Lütfi ve Atilla Karaosmanoğlu gibi isimlerle memleketimize başarı ve şeref ile hizmet etmiş bir ailenin mensubudur.

Tahsil hayatına Urla 12 Eylül İ1kokulu’nda başlamış, orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde, yüksek öğrenimini Ege Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi’nde 1976 yılında tamamlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bir süre öğrencilik yıllarında kurduğu turizm acenteliği şirketi vasıtasıyla yurtiçi ve yurtdışı turizm acenteliği yapmıştır.
Üniversiteyi bitirdikten sonra Urla'da besicilik ve ziraatla uğraşmıştır.
Vatani görevini Diyarbakır Ergani'de asteğmen olarak tamamladıktan sonra Urla’da petrol ürünleri satış bayiliği ile Urlalılara hizmet vermektedir.

18 Nisan 1999’dan bugüne Urla Belediye Başkanlığı görevini yürütmekte olup Yarımada Belediyeler Birliği Başkanlığı, Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Ege Belediyeler Birliği yönetim kurulu üyelikleri yapmaktadır.
1978 yılında evlenmiş ve 2 erkek, 1 kız çocuk sahibidir.
 

İletişim Formu

M. Selçuk KARAOSMANOĞLU

1951 yılında Manisa'da doğmuştur. Yakup Kadri, Fevzi Lütfi ve Atilla Karaosmanoğlu gibi isimlerle memleketimize başarı ve şeref ile hizmet etmiş bir ailenin mensubudur. Tahsil hayatına Urla 12 Eylül İ1kokulu'nda başlamış, orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji'nde,...

Sibel UYAR

14.06.1971 yılında Urla'da 600 yıllık geçmişe dayanan bir ailenin mensubu olarak doğdum. Orta ve Lise Öğrenimimi İzmir Özel Türk Kolejinde tamamladıktan sonra 1996 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun oldum . Bir çok yerel...

Urla Kaymakamı Murat Sefa DEMİRYÜREK

1973 tarihinde Adana'nın İmamoğlu ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini bu ilçede tamamladıktan sonra 1990 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimine başladı. Mezuniyetinin ardından Türkiye Vakıflar Bankası...
erotik
Live İzmir