Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Uluslararası İzmir Festivali

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV) tarafından 1987’den beri Haziran-Temmuz ayları arasında düzenlenen festivalin etkinlikleri Ege’nin binlerce yıllık kültür mirasına sahip olan mekanlarda ve kent merkezinde yapılmaktadır. Festival kapsamında bugüne kadar Ray Charles, Paco de Lucia, John Baez, Tanita Tikaram,Jethro Tull, Chris de Burgh, Sting, Chick Korea, Bryan Adams, James Brown gibi sanatçıların yanında çok sayıda ünlü yerli ve yabancı topluluklar konserler vermiş, klasik müzik, bale ve tiyatro gösterileri düzenlenmiş olup, her yıl ünlü sanatçı ve gruplarla devam etmektedir.

www.iksev.org

www.izmirfestivali.org

Avrupa Caz Festivali

Her yıl Mart ayının ilk yarısı içerisinde yapılmaktadır. Yerli yabancı caz topluluklarının katılımı ile İzmir’de caz severleri bir araya getirmekte ve kentin kültürel zenginliğine önemli katkı sağlamaktadır.

Konak'ın Festivalleri

Uluslararası İzmir Festivali İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV) tarafından 1987'den beri Haziran-Temmuz ayları arasında düzenlenen festivalin etkinlikleri Ege'nin binlerce yıllık kültür mirasına sahip olan mekanlarda ve kent merkezinde yapılmaktadır. Festival...
erotik
Live İzmir