Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

İzmir'in Ödemiş İlçesi'nden 2012 yılının ilk umre kafilesi kutsal topraklara gitmek üzere yola çıktı. 72 kişilik kafile, İmam Hatip Camii'nde yapılan törenin ardından uğurlandı.

Kur'an ve ilahilerin okunduğu uğurlama törenine yaklaşık bin 500 kişi katıldı. Ödemiş Müftüsü Mustafa Bilgiç de dualar okudu.

Törende yaptığı konuşmada Umre'nin çok değerli bir ziyaret olduğunu belirten Müftü Bilgiç, "Umre çok değerli bir ziyarettir, 5 bin bu yana devamlı cemaati olan yer sadece Kabe'dir. Kabe barışı sembolize eder. Trilyonlara hükmeden insan ile Somali'den bir fakir aynı safta yer tutuyor. Kabe'de protokol yoktur. İslam'ın doğduğu yerlere gidiyorsunuz. Mekke'de Allah'ın, Medine'de ise Peygamberimizin misafirlerisiniz" dedi.

Umreye giden vatandaşlara öğütler de veren Bilgiç, vakitlerini ibarette geçirmelerini istedi.

Umreye giden vatandaşların 27 Mart Salı günü yurda döneceği bildirildi.

ŞEHRİMİZİ BERABER TANITALIM

ŞEHRİMİZ İLE ALAKALALI GÖRSELLERİ VE VERİLERİ İNTERNETTE BAĞLI OLDUĞUMUZ GURUPLARDA ,SİSTEMLERDE PAYLAŞIM KONUSUNDA DESTEK OLALIM , ÖZELLİKLE YURTDIŞI SİTELERDE YAPACAGIMIZ BU ETKİNLİK İLE ŞEHRİMİZİN MEKANLARINI HERKEZ YAKINDAN VE 360 DERECE TANIMA FIRSATI BULACAKTIR BÖYLESİNE ÖNEMLİ BİR ARŞİVİ PAYLAŞMAK VE TANIDIK TANIMADIK HERKEZE İLETMEK BİR SOSYAL...
erotik
Live İzmir