Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

İzmir'de farklı okullarda eğitim gören bir grup öğrenci yarıyıl tatilini fırsat bilip Ödemiş ve çevresini gezdiler
İzmir'de farklı okullarda eğitim gören bir grup öğrenci yarıyıl tatilini fırsat bilip Ödemiş ve çevresini gezdiler. Ödemiş ilçe merkezinin yanı sıra Gölcük, Bozdağ ve Birgi'yi de gezen öğrenciler, Bozdağ'da kar keyfi de yaşadılar.

İzmir Konak Agah Efendi İlköğretim Okulu öğrencisi Buğra Şen "İzmir'e göre Ödemiş çok soğuk. Bozdağ'da da kayak merkezini dolaştık. Orada kar topu oynadık. Kayak tesislerindeki telesiyeji çok beğendim, binmesi çok zevkliydi. İlk kez karda kaydığım için çok mutluyum" dedi.

Öğrenci ve velilerin bu geziden çok memnun kaldıklarını ifade eden İzmir'deki öğrenci ve veli kafilesini Ödemiş ve Bozdağ'daki tesislere getiren Özikizler Turizm şirketi sorumlusu İkbal Şıkoğlu, Ödemiş'in kış turizmi için de uygun bir ortama sahip olduğunu söyledi. Öğrenciler ve velileri Ödemiş kebabından tatmayı da ihmal etmedi.

ŞEHRİMİZİ BERABER TANITALIM

ŞEHRİMİZ İLE ALAKALALI GÖRSELLERİ VE VERİLERİ İNTERNETTE BAĞLI OLDUĞUMUZ GURUPLARDA ,SİSTEMLERDE PAYLAŞIM KONUSUNDA DESTEK OLALIM , ÖZELLİKLE YURTDIŞI SİTELERDE YAPACAGIMIZ BU ETKİNLİK İLE ŞEHRİMİZİN MEKANLARINI HERKEZ YAKINDAN VE 360 DERECE TANIMA FIRSATI BULACAKTIR BÖYLESİNE ÖNEMLİ BİR ARŞİVİ PAYLAŞMAK VE TANIDIK TANIMADIK HERKEZE İLETMEK BİR SOSYAL...
erotik
Live İzmir